facebook

“Тотальний снігопад хлине на ці області прямо на вихідних, зима повертається в Україну з лютою силою”: синоптики про сніг

Синоптики застерігають українців від необачного ставлення до прогнозів погоди та радять підготуватися до суттєвого похолодання вже на вихідних. Очікуються опади: дощі та снігопади.

Як інформує “Апостроф”, в Україну 11 та 12 березня повернеться зимова погода. Стане трохи прохолодніше, а де-не-де випаде сніг.

Про це свідчить інформація погодного радару Ventusky.

Так, згідно з прогнозом, денна температура в суботу, 11 березня, підніматиметься до позначок +7…+12 градусів. Вдень – дощі на заході, сході та в центрі.

Надвечір на заході температура опуститься до -4 градусів. Там уночі очікуються опади у вигляді снігу. Дощитиме – у центрі, півдні та на сході.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У неділю, 12 березня, температура суттєво знизиться. У західних областях очікується невеликий мінус, на півночі та в центрі – +1…+2 градуси, на півдні буде близько +7 градусів. На сході прогнозують до 12 вище за нуль. Зранку прогнозують дощі. Вони охоплять схід, центр та південь. У західних та північних областях прогнозують сніг.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...