facebook

“Серце розривається на шматки”: під час страшного артобстрілу загинув воїн Віталій Німко

На жаль, сумна звістка зі сходу України розбила сьогодні серце рідним та близьким військового з Тернопільщини Віталія Німко.

Чоловік загинув під час страшного артилерійського обстрілу. Про це повідомили у соцмережах рідні загиблого.

“В боях за вільну Україну від масованого артилерійського обстрілу, який продовжувався майже 3 години, загинув мій брат Німко Віталій Володимирович. Вічна тобі пам’ять Герою, помстимося”, – написав Анатолій, брат загиблого військового Віталія.

“Страшна звістка… Як?? Чому??? Я не вірю!!! Куме, чому ти себе не вберіг??? Боляче навіть подумати, що ми тебе більше не побачимо!!! Ти був найкрашим кумом і найкращим другом, який завжди був поруч.

Не вистачить слів описати наскільки ти був хорошою та світлою людиною… Серце розривається на шматки. Клята війна забрала Тебе в нас.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ти наш герой, Віталік!!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!” – написала Уляна Данилевич.

“Немає таких слів, які можуть заспокоїти серце матері. Моя підтримка, моя надія, моя опора, наш Герой, мій синочок… Пробач, що не вберегла тебе, пробач, що відпустила тебе на цю кляту війну. Серце і розум відмовляються в це вірити”, – написала мама загиблого воїна Наталія.

Ніщо більше не поверне матері сина, хоч вона і виплаче море сліз. Лише перемога і мир допоможуть рідним знайти втіху в тому, що те, що робив їхній син – було не марним.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...