Чому так?
Дослідження міграційної платформи EWL показало, що майже половина українських біженців (45%) планує залишитись у Польщі на рік чи кілька років після закінчення повномасштабної війни з росією.
При цьому у березні минулого року про таке бажання заявив лише 31% українців у Польщі.
Водночас частка тих, хто хоче залишитись у цій країні на постійне проживання, зменшилась на 1 процентний пункт і зараз становить 6%.
Приблизно третина (32%) респондентів хоче якнайшвидше повернутися до України, а 16% поки що не знають про свої плани щодо повернення.
Як вважають автори дослідження, великий відсоток охочих залишитись став результатом роботи польського суспільства, роботодавців та органів влади, які впоралися з прийняттям, адаптацією законодавства та професійною активізацією біженців з України.
Більшість біженців, а саме 84% знайшли роботу, влаштували дітей у садки та школи, відкрили свій бізнес і здобувають у Польщі освіту. Дехто вже створив сім’ю, деяким нікуди їхати через розбомблені будинки. Тому перед ними постане вибір – повертатися в Україну або продовжувати життя у Польщі, – зазначив директор департаменту міжнародної рекрутації EWL Марцін Колодзейчик.
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…