facebook

Стало відомо, яка країна відмовилася арештовувати путіна

Попри ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна, виданий Міжнародним кримінальним судом, в Угорщині не стануть арештовувати російського лідера, якщо він приїде в країну.

Про це, як пише “Європейська правда”, сказав у четвер глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Гергей Гуйяш, пише Європейська Правда.

Гуйяш зазначив, що відповідно до угорської правової системи у Будапешта немає законних підстав арештовувати російського президента, хоча Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут.

Глава МЗС Угорщини пообіцяв захищати Додіка від санкцій ЄС
Відповідаючи на запитання, чи заарештують Путіна, якщо він приїде до Угорщини, Гуйяш сказав на брифінгу, що Римський статут не вбудований в угорську правову систему.

“Ми можемо звернутися до угорського законодавства і на підставі цього не можемо заарештувати російського президента… оскільки статут МКС не був впроваджений в Угорщині”, – сказав Гуйяш.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Йдеться фактично про те, що Угорщина лише формально схвалила Римський статут, але не змінила законодавство для його втілення.

Гуйяш також додав, що угорський уряд не сформував позицію щодо ордера на арешт Путіна, але висловив свою думку на цю тему.

“Ці рішення не є найбільш вдалими, оскільки вони ведуть до подальшої ескалації, а не до миру, це моя особиста суб’єктивна думка”, – додав Гуйяш.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...