facebook

“Полуничка” з великим обманом: жінка два роки займалася сексом з “чоловіком”, а він виявився жінкою

Потерпіла звернулась до суду, оскільки вважає, що її обманули.

У Великій Британії жінка звернулась до суду з позовом проти колишнього коханого, який виявився жінкою. Вона звинувачує партнерку в обмані під час сексу та наголошує, що зустрічалась з нею два роки, вважаючи, що це – чоловік.

Про це пише mirror.co.uk.

Жертва, ім’я якої не може бути назване з юридичних причин, стверджувала, що двічі мала статевий контакт з “чоловіком” і навіть планувала вийти за нього заміж до того, як дізналася про його справжню стать.

40-річний Блейд Сільвано постав перед судом за звинуваченням у “витонченій афері”, коли він обманом змусив жінку повірити, що вона – чоловік.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пара познайомилась 2016 року на сайті знайомств. Там Сільвано шукала собі партнерку, зазначивши, що вона – чоловік. Вони вперше зустрілися особисто в грудні того ж року і “поцілувалися”, а потім двічі вступили в “статевий акт”, як розповіли присяжним.

Адвокат потерпілої на суді заявив, що Сільвано продовжував приховувати свою справжню особистість, використовуючи “невідомий предмет” для проникнення, і завжди носив футболку і боксерські труси.

Шокована жертва дізналася про справжню стать свого “коханого” через Facebook лише через майже два роки після того, як вони зустрічалися та навіть планували весілля. А тому потерпіла звернулась до суду, наголошуючи, що вона думала, що в неї гетеросексуальні стосунки, звинувативши партнерку в обмані та змушуванні її до нетрадиційного сексу.

Сторона захисту ж наполягає, що у пари були такі “рольові ігри”, а підозрювана нікого не обманювала. Наразі суд ще триває.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...