facebook

Скандал у школі: вчителька, яка цькувала дітей і прославляла Росію, після розголосу звільнилася

В поліції кажуть, що перевірка дій учительки триває і в разі підтвердження булінгу, їй доведеться відповідати.

Історія про вчительку молодших класів, яка займалася булінгом по відношенню до дітей у школі №216 на Оболоні, отримала продовження. Вчительку звільнили одразу після розголосу справи у соціальних мережах.

Детальніше – в ексклюзивному матеріалі ТСН.ua.

Дивну поведінку викладача обговорював увесь Київ. Вона, за словами батьків, собі дозволяла ображати та принижувати дітей. Окрім того, кажуть вони, кепкувала з людей, які воюють на фронті. Вчителька нібито казала, що Росія не погана і війну не починала, мовляв, у всьому винна Америка.

Про вчительку розповіла в соціальній мережі мама хлопчика, який навчається у школі №216. За словами жінки, вчителька Наталія Б. займається булінгом щодо до дітей – ображає, обзиває, принижує. Одного разу навіть вдарила її сина, але він побоявся у цьому зізнатися матері. А коли розповів, то за це педагогиня отримала лише догану – дітей більше не била, а от булінг продовжувала.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На масові скарги батьків директорка школи сказала, що не може звільнити вчителя, бо та працює від дня відкриття закладу.
Щодо факту булінгу матір хлопчика звернулася з заявою до столичної поліції. Правоохоронці розпочали перевірку фактів булінгу з боку вчителя до дітей.

Як розповіли сайту ТСН.ua в Оболонській РДА, всіх обурила поведінка вчительки:

“Ми дали школі доручення – провести відповідні заходи, аби врегулювати цю ситуацію. Але вже 15 травня вчителька початкових класів була звільнена з роботи. Тобто, ми планували провести перевірку, але людина вже звільнилася. Вона зрозуміла, що згідно з законодавством наслідки для неї будуть серйозні і просто звільнилася з роботи”, – повідомили сайту ТСН.ua в Оболонській РДА.

Там додають, що не мають повноважень втручатися в автономні права навчального закладу, але як орган контролю, який відповідає за створення безпечних та нешкідливих умов навчання, надали доручення школі розібратися в тій ситуації, що склалася з учасниками освітнього процесу.

В поліції Києва кажуть, що перевірка дій вчительки триває – опитують свідків та збирають інформацію про факти булінгу. Якщо факти цькування і приниження дітей будуть доведені, то це не знімає з вчительки відповідальності, навіть у тому випадку, якщо вона звільнилася з навчального закладу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...