facebook

Подвійний диплом для дітей: переваги програми дистанційної освіти

Саме тому в цій статті хотілося б висвітлити таке поняття, як подвійний диплом. Що це? Наскільки це складно? І яку користь може принести подвійний диплом для дітей?

Школа – одне з тих доленосних місць, де діти здобувають масу досвіду, знань і вражень. Українська шкільна освіта з розвитком дистанційного навчання все більше наближається до такої системи, яка навчає дітей думати, взаємодіяти, ставати більш самостійними та цільними особистостями. Щоправда, попри всі переваги української дистанційної освіти, багато батьків хочуть, щоб їхня дитина здобувала ще і європейську чи американську освіту. І цьому не варто дивуватися – тамтешня освітня система якісно розвивалася впродовж сотень років. Саме тому в цій статті хотілося б висвітлити таке поняття, як подвійний диплом. Що це? Наскільки це складно? І яку користь може принести подвійний диплом для дітей?

Чому універсальність у наш час має значення?
Успіх у сучасному світі залежить від мобільності та багатопрофільної підготовки. Найуспішніші сучасні компанії – це продукт глобалістичного світогляду, в якому люди з різних точок планети відкриті до перейняття чогось нового, діляться своїм досвідом, допомагають одне одному та спільно користуються надбаннями цивілізованого світу. Через це англійську мову вивчають всюди – адже це мова міжнародного спілкування! Таким чином, людина має формувати власні навички та круг спілкування з огляду на нинішні реалії.

Є декілька причин, з огляду на які дитині корисно розширювати власні горизонти.

Освіта. Попри те, що в Україні є багато престижних та якісних навчальних закладів, успішні люди часто здобувають освіту не лише тут, а й за кордоном.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Кар’єра. Якісна освіта надає більше географічних і кар’єрних опцій для роботи.

Соціальні зв’язки. Знаходити друзів у різних куточках планети, пізнавати культурні особливості, розширювати свій світогляд – це дуже важливо для розвитку людини.

Що таке програма подвійного диплома?
Насправді дуже мало дистанційних шкіл наразі пропонують таку можливість. Тож для більшої конкретики та чіткішого розуміння пояснимо вам специфіку програми подвійного диплома на конкретному прикладі дистанційної школи «Оптіма». Сутність цієї програми полягає в тому, що дитина одночасно здобуває освіту в Україні (у нашому прикладі – в «Оптімі») та в США або Канаді (залежить від вибору батьків і дитини):

можливість для учнів та учениць 8-11 класів;

одночасне вивчення українських предметів і навчання за програмою середньої освіти США або Канади;

уроки онлайн зі вчителем закордонної школи та дистанційні заняття в зручний час;

отримання відразу двох документів про середню освіту, що надалі дозволяє дитині будувати свою кар’єру набагато сміливіше.

Напевно, у багатьох виникли думки, що навчатися у двох школах одразу дуже складно, нібито в дитини не вистачить часу на це все. Проте в цьому і полягає головна «магія» дистанційної освіти:

Вона акцентує увагу лише на тому навчальному матеріалі, який реально потрібен дітям.

Вона вчить дитину самостійності та організованості.

Саме тому всі діти, що беруть участь у програмі подвійного диплома, запевняють, що в них є час не лише на навчання в обох школах, але й на хобі.

Які переваги дає подвійний диплом?
Ця програма є дійсно надзвичайно важливою в сучасному світі, адже вона дає дитині одразу декілька надзвичайно істотних переваг:

можливість познайомитися з культурою та звичаями іншої країни;

якісну підготовку до закордонної освітньої системи, своєрідний гайд з навчання за кордоном;

можливість набагато простіше вступити до іноземного вишу з дипломом американської чи канадської школи;

значне покращення рівня володіння англійською мовою.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що подвійний диплом – це програма, у якої зовсім немає недоліків. Вона допоможе дитині відкрити для себе цей світ!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...