facebook

Це щось нереальне: українцям у 4 рази знизили штрафи – суми зменшаться з 1 жовтня

Це щось нереальне: українцям у 4 рази знизили штрафи – суми зменшаться з 1 жовтня

Подробиці

Вже за кілька днів податковий “зашморг” серйозно послаблять
З 1 жовтня ФОПам серйозно знизять штрафи за продаж товарів та послуг без використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Це передбачає закон №3219, яким скасовуються податкові пільги, запроваджені на період воєнного стану, повідомляють у ДНС.

“Законом №3219 суттєво зменшено розміри штрафних (фінансових) санкцій для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку, зі 100-150% до 25-50% вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг) відповідно”, – порадували у податковій.

Варто зазначити, що ця норма не стосується тих зареєстрованих платників податку на додану вартість, які провадять діяльність з продажу деяких товарів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зокрема, підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

У ДПС також роз’яснюють, що за контрольно-перевірочних заходів податківці перевірятимуть лише ті суб’єкти господарювання, у діяльності яких існують ризики порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...