facebook

Матір і немовля поховали в одній труні: попрощались із подружжям військових та їхніми трьома дітьми

Окупанти вбили в Одесі багатодітну родину.

Одещина попрощалася з багатодітною родиною Кравців. Вони загинули в атакованій російським дроном багатоповерхівці. Це подружжя військовослужбовців Олег і Тетяна. А також троє їхніх дітей – семимісячна Ліза, восьмирічна Злата і Сергій, якому було дев’ять років, йдеться у сюжеті ТСН.

У селищі Раухівка місцеві жителі зустріли жалобну колону із багатодітною родиною Кравців на колінах. Загиблих тут всі знали.

“Це страшна біда, страшне горе і ця вся родина – прекрасні діти, взагалі невимовний біль. Не вистачає слів, в це горе не віриться”, – каже місцева жителька Ольга Зубрицька.

Вчителі згадують – Олег Кравець закінчив школу з золотою медаллю, далі був сухопутний інститут з відзнакою. Він свідомо обрав шлях військового, як його батько. Молодший брат Олега – Євген загинув в зоні АТО 2014 року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ірина служила разом з дружиною Олега – Тетяною. І як її подруга була свідком створення нової сім’ї.

“У них все було так швидко і красиво. Така любов була, любов сильна. Вони один за одним, прямо очі світилися. Це просто не передати”, – каже Ірина. Коли Олег і Тетяна побралися, він всиновив трьох її дітей. Після переїзду з Маріуполя родина придбала в Одесі чотирикімнатну квартиру, аби у малих були окремі кімнати. Згодом народили спільну донечку – Лізу.

У квартирі військових залишилася лише кухня. Коли тривала пошукова операція, рідні і друзі сподівалися, що у ній міг хтось уціліти. Не тямився від тривоги і рідний батько восьмирічної Злати і дев’ятирічного Сергія – перший чоловік Тетяни.

“Вони ж поїхали в Маріуполь, а діти жили спочатку зі мною вона залишила їх тут і поїхала, бо там служила. Потім повернулася і вони поїхали в Одесу, вийшла заміж. Я думав, що вони будуть в тій третій кімнаті”, – каже перший чоловік Тетяна Валерій Поліщук.

Під завалами спочатку знайшли загиблого Олега, а наступного дня з під важкої плити дістали жінку з немовлям. Сергійка і Злату відшукали останніми. Семимісячна Ліза загинула в обіймах матері. Їх і поховали в одній домовині.

Всього ж від влучання “Шахеда” у одеську дев’ятиповерхівку загинуло 12 людей. П’ятеро з них – діти.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...