facebook

Двоє дорослих чоловіків згвалтували 9-річну дитину

Суд визнав винними 48-річного та 45-річного чоловіків у зґвалтуванні та розбещенні неповнолітніх, а також виготовленні та зберіганні дитячої порнографії.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Так, у суді прокурори довели, що чоловіки розбещували та ґвалтували малолітню дівчинку, знімаючи це все на відео. Потерпіла є дочкою одного з обвинувачених.

Крім того, 45-річний засуджений вчинив розпусні дії та ґвалтував і 9-річну дівчинку за згодою її матері, з якою також вступав у статевий акт на очах у дитини. Все це він знімав на відео, які потім зберігав на персональному комп’ютері.

“Через свій вік та безпорадний стан потерпілі не могли чинити опір ґвалтівникам. Також встановлено, що останній незаконно отримав в мережі Інтернет доступ до сайту з дитячою порнографією, звідки завантажував відеофайли та зберігав їх на ноутбуці”, – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Суд визнав винними 48-річного та 45-річного мешканців Запоріжжя у зґвалтуванні та розбещенні неповнолітніх, а також виготовленні та зберіганні дитячої порнографії (ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 4, 5 ст. 301 КК України, в редакції статей, які були чинними до 2019 року). Останнього також засуджено за одержання доступу до дитячої порнографії (ч. 1 ст. 301-1 КК України). Їм призначено покарання у виді 15 та 11 років позбавлення волі відповідно. Також кожного позбавлено права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми строком на 3 роки.

“До вступу вироку у законну силу чоловіки знаходитимуться під вартою. Відомості про обвинувачених будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи. Кримінальне провадження відносно матері закрито у зв’язку із її смертю”, – додали у прокуратурі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...