facebook

Мобілізація через посередників: із чоловіків вибивають від 1500 до 3000 доларів

Україна стикається зі зростаючою кількістю спроб укладання фіктивних шлюбів.


Спроби укласти фіктивний шлюб між військовозобов’язаними та жінками з інвалідністю наближаються до масового явища. Одруження з жінками, які мають інвалідність, надає військовозобов’язаному право не лише уникнути мобілізації, а й виїхати за межі країни.

Якщо ще півроку тому такі жінки пропонували себе в якості дружини за 1500–3000 доларів, то зараз правоохоронці фіксують випадки, коли вони вимагають від 4 тис. до 10 тис. доларів. Це свідчить про збільшення вартості такої “послуги” у три рази.

Про це повідомляє сайт ТСН.

Виявляється, в певних спільнотах активно шукають жінок з інвалідністю не лише самі чоловіки, а й їхні родичі. Наприклад, деякі з дописувачок зізнаються, що шукають жінок з інвалідністю для своїх братів.

Згідно з даними Державного реєстру судових рішень, в Україні почали діяти посередники, які допомагають військовозобов’язаним та жінкам з інвалідністю знайти один одного. Такі посередники також вимагають відсотки за свої послуги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У травні в Волинській області засудили посередницю, яка організувала фіктивний шлюб між військовозобов’язаним і жінкою з інвалідністю. Через два тижні “молодята” спробували виїхати за межі країни, але були затримані при спробі перетнути кордон.

Посередницю визнали винною у незаконному переправленні осіб через кордон, і суд оштрафував її на 59 500 гривень.

У соцмережах рекламуються послуги посередників, які шукають жінок з інвалідністю для фіктивних шлюбів. Деякі посередники навіть пропонують на вибір кілька дівчат різного віку та інвалідності, що дозволяє набувати великих масштабів цій торгівлі.

У травні Яворівський райсуд Львівської області засудив до трьох років умовно полтавчанку за фіктивний шлюб з військовозобов’язаним та допомогу в перетині кордону. Аналогічне покарання отримала жінка з Жовківського району Львівщини, яка допомагала другу в дитинстві перетнути кордон.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...