Вже з 1 липня: усі українці зможуть отримати гроші у “Дія” – Гетманцев розповів подробиці

Як це зробити

Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №11251, який передбачає видачу спеціальних книжкових сертифікатів на придбання книг українцям. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Комітету Ради з питань фінансів Данило Гетьманцев.

Водночас книгарні отримають державні субсидії на компенсацію орендної плати за приміщення.

“Як на мене – дуже важлива ініціатива, спрямована на розвиток суспільства знань та культури, підтримку україномовного контенту.
І хороша відповідь ворогові, який вперто бажає нашій денацифікації”, – зазначив парламентар.

Як зазначив Гетьманцев, після набрання чинності законом, підписаним Президентом В. Зеленським, усі громадяни України, які досягли 18 років, зможуть отримати в додатку «Дія» сертифікат для придбання книг — друкованих, електронних, аудіокниг, а також видань для людей з порушеннями зору.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Загальний бюджет програми складає 376 млн грн. Ці кошти завдяки українцям підуть на підтримку книговидання та книгорозповсюдження (як звичайного, так і електронного), а також на підтримку наших талановитих авторів.

“З технічної думки процес не повинен викликати труднощів, оскільки аналогічні механізми успішно відпрацьовані під час пандемії COVID-19”, – запевнив голова Комітету.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago