facebook

Правила бронювання готуються змінити: для кого будуть дуже добрі новини

Хто зможе отримати відстрочку від армії

Кабінет міністрів України планує змінити ухвалу про бронювання військовозобов’язаних від мобілізації. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

За його словами, під час години питань уряду у Верховній Раді міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що зміни до постанови вже внесено, і може бути введено бронювання до 100% енергетиків та працівників військово-промислового комплексу. Однак, за словами депутата, Свириденко не дала відповіді на питання про аграріїв.

“Свириденко сказала, що зміни до постанови було внесено і можливе бронювання до 100% енергетиків та робітників ВПК. Про аграріїв вона нічого не відповіла”, – написав нардеп.

Нагадаємо, що на початку червня Кабінет міністрів оновив правила бронювання військовозобов’язаних від мобілізації для державних органів, критично важливих підприємств для ЗСУ, функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Кількість заброньованих у державних органах не може перевищувати 50% військовозобов’язаних. Ліміти на кількість заброньованих не застосовуються до підприємств паливно-енергетичного комплексу та їх підрядників.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...