facebook

З 10 години: у школах змінять розклад уроків на зиму

Що планують в МОН

 

Школярам змінять графік навчання у новому навчальному році
Ситуація в енергосистемі України вплине на процес навчання не лише у вишах, а й у школах усієї країни. Як зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, школярі можуть повернутися до змішаного навчання в зимовий період, або ж змістити початок уроків, пише Уніан.

У новому навчальному році учні шкіл можуть повернутися до змішаного навчання або ж перейти на інший графік офлайн уроків, а відповідні рекомендації вже розробляють у Міністерстві науки та освіти.

За словами Оксена Лісного, від наміру розпочати навчальний рік для школярів із серпня у відомстві відмовилися. Водночас, передбачувана ситуація з енергетикою в опалювальний період вимагає впровадження інших підходів до організації навчального процесу середньої ланки освіти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Ми працюватимемо з розкладами занять, зміщуючи там, де це можливо, де немає позмінного навчання, початок занять у школі на 10 годин. Зараз працюємо над цими рекомендаціями”, – зазначив міністр освіти.

Також Оксен Лісовий розповів про технічне забезпечення шкіл під час відключень світла, наголосивши, що далеко не всі школи мають можливість використовувати альтернативні джерела енергії.

“Ці питання мають вирішувати органи місцевого самоврядування. У нас близько 30% навчальних закладів забезпечені генерацією, але вона різна. закладі”, – заявив міністр.

Крім цього, він додав, що організація процесу навчання студентів також зміниться. Зокрема, навчальний рік розпочнеться у серпні, а зимові канікули стануть довшими. При цьому завершиться навчальний рік відповідно пізніше, ніж звичайно.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...