facebook

В Україні почали перебудовувати школи: такими вони тепер будуть – без сліз неможливо дивитись

Що відомо

В Україні почали перебудовувати школи, якими вони будуть
В Україні обрали першу школу для архітектурної трансформації – ушкоджений від війни навчальний заклад профінансує Бельгія. Про це повідомляється у Телеграм-каналі.

Школа у селі Київської області стане першою, яка у рамках пілотного проєкту пройде архітектурну трансформацію. Процес відновлення розпочнеться протягом року, а профінансує модернізацію Бельгії.

На фотографіях нижче можна побачити, як виглядатиме заклад після. Це буде абсолютно новий підхід до шкільного простору. З великою площею перед школою, внутрішнім двориком на свіжому повітрі, амфітеатром на навчання, великими актовими залами.

Раніше разом із партнерами було представлено дизайн-проекти для трансформації шкільних просторів. Післявоєнна відбудова відбуватиметься саме на їх основі. У рамках пілотного проєкту та за підтримки партнерів відбудуємо 5 шкіл, які постраждали через війну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Школи не повинні нагадувати приміщення лікарні. Вони повинні бути схожими на маленький офіс Google або Netflix, на місце, де народжуються проривні ідеї та мрії. Умови, за яких відбувається освітній процес та формування дітей як особистостей, дуже важливі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...