Щомісяця українці оплачують два рахунки за газ: безпосередньо за саме “блакитне паливо” та за його доставку. Але деякі все ж таки мають право не оплачувати другу послугу.
Як інформує “Today.ua”, жителі України мають кілька способів заощадити на оплаті комунальних послуг. Вони можуть оформити субсидію або встановити двозонний лічильник електроенергії в будинку. Але є також варіант платити менше за газ, а точніше за його доставку.
Це стосується тих українців, які не користуються “блакитним паливом”, але у їхнє житло все ще проведено труби газової мережі. Зазвичай таким людям теж надходять платіжки за доставку газу. І щоб не оплачувати цю послугу, споживачам необхідно офіційно відмовитися від неї. Для цього треба розірвати контракт із постачальником газу.
Українцям необхідно звернутися до обл чи міськгазу, який надає послугу, та отримати акт про припинення постачання газу. А потім звернутися до оператора ГРМ, щоб розірвати договір. Якщо постачальник відмовляється це зробити, клієнту доведеться писати скаргу до Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Якщо ж споживач не хоче назавжди відмовлятися від газу, то має право платити мінімальну вартість за доставку “блакитного палива” в той час, коли не використовує газ.
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…