Щомісяця українці оплачують два рахунки за газ: безпосередньо за саме “блакитне паливо” та за його доставку. Але деякі все ж таки мають право не оплачувати другу послугу.
Як інформує “Today.ua”, жителі України мають кілька способів заощадити на оплаті комунальних послуг. Вони можуть оформити субсидію або встановити двозонний лічильник електроенергії в будинку. Але є також варіант платити менше за газ, а точніше за його доставку.
Це стосується тих українців, які не користуються “блакитним паливом”, але у їхнє житло все ще проведено труби газової мережі. Зазвичай таким людям теж надходять платіжки за доставку газу. І щоб не оплачувати цю послугу, споживачам необхідно офіційно відмовитися від неї. Для цього треба розірвати контракт із постачальником газу.
Українцям необхідно звернутися до обл чи міськгазу, який надає послугу, та отримати акт про припинення постачання газу. А потім звернутися до оператора ГРМ, щоб розірвати договір. Якщо постачальник відмовляється це зробити, клієнту доведеться писати скаргу до Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Якщо ж споживач не хоче назавжди відмовлятися від газу, то має право платити мінімальну вартість за доставку “блакитного палива” в той час, коли не використовує газ.
Синоптик радить вдягнутися тепло. Адже з сьогоднішнього дня Україну накриє негода – зима входить в…
Фінансовий аналітик Андрій Шевчишин заявив, що до кінця року курс долара в Україні може досягти…
Для запобігання подібним ситуаціям рекомендується укладати шлюбний контракт і вести прозорі фінансові відносини, обговорюючи великі…
Введення чіткої процедури, гарантії компенсації та повернення майна після закінчення військового стану — це ті…
У багатьох областях протягом тижня різко знизиться температура повітря. Як інформує "ТСН", сильний дощ, мокрий…
Українці зобов'язані оплачувати комунальні послуги навіть під час воєнного стану В Україні не існує законодавчо…