Неготовність Євросоюзу визнавати перспективу членства України та штучне нагнітання навколо теми втручання України в президентські вибори у США стали для держави чималими поразками.
Таку думку висловив голова управління “Майдан закордонних справ” Богдан Яременко на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, серйозною поразкою для України стало рішення Ради ЄС на догоду Нідерландам про те, що Угода про асоціацію між ЄС і Україною не матиме наслідку вступу України до СЄ. Це дуже віддаляє європейську перспективу України.
“Після категоричної відмови Голландії включити до підсумкового документу саміту Україна-ЄС будь-яку згадку про європейську перспективу України, усі переконалися, який саме був, є і в найближчій перспективі залишатиметься контекст відносин України з ЄС. Поклавши руку на серце, Україна не має на сьогодні аргументів змінити ставлення до себе Нідерландів та інших країни ЄС”, – вважає Яременко.
Експерт вважає, що у 2016 році Україна мала боротися за формулювання рішення ЄС докінця, а не погоджуватись на фактичну відмову Україні у європейській перспективі.
Невміння прораховувати наступний крок є причиною і відверто спекулятивного розкручування теми українського втручання в американські вибори. Там теж усе вирішили без нас. Спершу підказали нам, як стати пішаком у виборчій кампанії на користь Клінтон. А цього року заявити, що ніяких доказів по Манафорту у нас немає, і Трампа ми любимо більше, ніж колись Леніна-Сталіна,
– підкреслив Богдан Яременко.
Він підкреслив, що помилка української влади в тому, що вона дозволила втягнути Україну у вибори в США. На думку Яременка, команда президента США просто використовує державу, намагаючись темою українських впливів загасити витік інформації про контакти сина Дональда Трампа з представниками Росії.
“Ніяких політичних чи правових наслідків для України не буде. Будуть лише чергові іміджеві втрати. Дякуючи тупості української влади нас в інформаційному плані “поматросят и бросят”, – підсумував дипломат.
Уже незабаром українці відзначати Різдво. У 2023-му великих морозів і сильних опадів не було. Чого…
В Україні воєнний стан і загальна мобілізація триває до 8 лютого 2025 року. Президент може…
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…