Categories: Історії

У зоопарку траур: старенький пінгвін втратив свою улюблену картонну дівчину

Пінгвіну Грейпу з Японії вдруге розбили серце.

Пінгвіну похилого віку Грейпу із зоопарку в Японії вдруге розбили серце. Спочатку його кинула пінгвіниха, з якої він був разом десять років – пішла від 20-річного самця до молодшого, який живе в тому ж зоопарку в селі Міясіро. Нещасний так засмутився, що відбився від родичів і все рідше став виходити до людей, повідомляє Daily Mail.

Так збіглося, що співробітники зоопарку розмістили в вольєрах поруч з тваринами рекламу популярної в Японії комп’ютерної гри Kemono Friends, герої якої – людиноподібні істоти: наполовину звірі, наполовину дівчата.

 

Почуття повернулися до Грейпа: він закохався в картонну Хулулу, одну з героїнь гри. Годинами він стояв навпроти і милувався її зображенням, а це в світі пінгвінів знак обожнювання і відданості.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Але і картонну кохану у нього відняли: через тайфун працівники прибрали з вольєра тендітну фігуру, яку точно зніс би ураган. Чи повернуть пінгвіну, який страждає, його ненаглядну після того, як стихія заспокоїться, видання не повідомляє.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago