facebook

Штрафи за нетверезе водіння підняли в 3 рази

Депутати підтримали підвищення штрафів за керування транспортними засобами у нетверезому стані. Мінімальний розмір покарання виріс у три рази і становить 10,2 тисячі гривень.

Про це повідомляє “УНІАН“. За відповідні зміна проголосували 243 народних депутати із 300 присутніх у залі парламенту. Коли водія вперше впіймають нетверезим або під дією наркотичних препаратів за кермом, то його покарають штрафом у 10,2 тисячі гривень. Ця сума становить 600 неоподаткованих мінімумів, а раніше була на рівні 200. Крім того, водія позбавлять права керувати транспортним засобом на один рік.

При повторному порушенні правил винуватця покарають штрафом у 20,4 тисячі гривень. Права у нього відберуть на три роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

pyanyij-za-rulem

Якщо ж водія спіймають за кремом на підпитку двічі протягом року, то він отримає штраф у розмірі 40,8 тисячі. Йому заборонять керувати транспортними засобами на 10 років і на інших осіб – накладення штрафу у розмірі 2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

джерело http://znaj.ua/

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...