Автоексперт запропонував новий вид страховки, з якої можна прибрати прив’язку до року випуску машини і вартості моделі авто. Замість цього поліс виписувати на особу водія.
Про це повідомляє “AutoNews” зі слів голови Всеукраїнської асоціації імпортерів і дилерів Олега Назаренка, якому належить ця ідея.
“Страхувати треба автоцивільну відповідальність конкретної людини. Винен водій, а не оболонка – авто!”,- вважає Олег Назаренко.
З його думкою згодні водії, які відзначають, що володіння кількома транспортними засобами вимагає купувати поліс на кожне і їм це не до вподоби, адже можна купити один поліс і їздити на усіх ТЗ. Водії так само зазначили, що непогано було б запровадити гнучку систему знижок для тих, хто їздить без aвaрій. В тому числі, багато з них обурені тим, що страхові вважають пошкоджені деталі за цінами, як за вживані, а частіше доводиться купувати нові.
Експерти ж страхової компанії відповідають, що більшу частину з запропонованих змін важко буде здійснити. Деякі правила діють ще від часів Радянського Союзу і потребують вносити зміни в законодавство, причому деякі вже існують, але за останні три роки до них у Верховній Раді так і не дійшла справа.
“У нас у ВРУ третій рік лежить законопроект №3670-д, де прописано схожий підхід. Напишіть своєму депутату, нехай вже проголосують!” — відзначив генеральний директор Асоціації “Страховий бізнес” В’ячеслав Черняховський.
Він також додав, що в країні існує менше 0,2% осіб, які володіють двома і більше транспортними засобами і переробляти під них поліси ніхто не буде. Крім того, подібний розподіл за моделями автомобілів відповідає вимогам суспільства, адже чим більша машина, тим більше шкоди вона може заподіяти. А знижки на безaвaрійне водіння існують, але необхідно вибрати правильну страхову і не міняти її кожен рік.
Попри незначний мороз і ожеледицю, антициклон Beate дарує Україні відносно спокійну погоду, що дає змогу…
13 січня, в понеділок, в Україні очікуються сніг, мокрий сніг та невеликий "мінус". Про це…
На українських водіїв за кордоном чекають складні часи - чого варто остерігатися З 2025 року…
За православними заповітами та езотеричними правилами деякі речі краще залишити при собі. Під час похорону…
В українському суспільстві прийнято підсміюватися над низькими зарплатами вчителів і науковців, проте нічого не робити,…
Більше половини українських вчителів перебувають у стані професійного вигорання, адже мають надмірне навантаження. Педагоги витрачають…