facebook

Адвокат Сенцова дав відповідь на чутки про смерть

Адвокат незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе вважає “нісенітницею” інформацію про те, що українець нібито помер.

Відповідаючи на прохання прокоментувати повідомлення про те, що Сенцов нібито помер, не витримавши голодування, він зауважив: “У нього тиждень тому була сестра. Вона все написала”.

“Обіймаю і поважаю!” Сенцов надіслав новий лист з російської в’язниці. Повний текст
Дінзе мав на увазі пост у Facebook двоюрідної сестри Олега Сенцова Наталії Каплан, датований 9 липня. У ньому вона заявила про те, що політв’язень живий і продовжує голодування. “Він бореться, хоча йому це дуже важко, він виснажений. Цікаво, де він бере стільки сил, відповіді у мене немає”, – написала вона.

Відповідаючи на прохання дати оцінку чуткам про смерть підзахисного, адвокат заявив: “Я не коментую всілякі нісенітниці”.

Нагадаємо, раніше київський журналіст і блогер Всеволод Філімоненко на своїй сторінці в Facebook заявив про те, що Сенцов нібито помер. “Дві години тому помер Олег Сенцов”, – написав він у ніч з 12 на 13 липня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Замість прохання про помилування Путіну: Сенцов написав потужний лист росіянам. П’ятницю, 13 липня, українському режисеру і сценаристу Олегу Сенцову, який був незаконно засуджений в Росії нібито за терористичну діяльність до 20 років колонії суворого режиму, виповнюється 42 роки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...