Жити на дві країни людині дуже складно у сьогоднішніх умовах. В кожного заробітчанина є кoханка чи інша родина. Про це розповів Іван, який поїхав свого часу покинув Батьківщину та поїхав на заробітки із Закарпатської області в Лісабон. Там живе 10 років, пише Gazeta.ua.
“Чоловіку складно переживати розлуку з коханими. Я їхав на два роки, щоб заробити на машину, а вже працюю 10. Щоразу, як повертаюся в Україну жінка просить ще підзаробити. То дочкам на весілля, то на новий ремонт. В Лісабоні маю жінку і двох синів, а в Україні жінку і двох дочок. Священик як взнав, відмовився пускати мене у церкву, мовляв гpіх чиню”, – розповів Іван.
Працювати в Португалії з кожним роком стає складніше.
“Українці претендують лише на складні низькооплачувані роботи. Щоб отримати посаду спеціаліста з освітою слід отримати папір, що на цю вакансію не знайшлося португальців. Цей документ видає служба міграції і працевлаштування. Щоб отримати роботу найкраще одружитися на іноземці з відповідним громадянством”, – каже Іван.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…