facebook

На Закарпатті вилучили найбільшу партію контрабандних сигарок в історії України.

За попередніми підрахунками, вартість знайденої контрабанди, розповсюдженню якої сприяли правоохоронці, становить 70 млн грн.

На Закарпатті викрито факти наймасштабнішого незаконного ввезення на митну територію України тютюнових виробів, вироблених в інших країнах.

Про це повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань. “За попередньою інформацією, розповсюдження сигарет відомих світових брендів без марок акцизного податку здійснювалося за сприяння службових осіб правоохоронних органів. Тютюнові вироби розповсюджувалися на так званому “чорному” ринку України, а також переправлялися контрабандою до країн Євросоюзу”, – повідомили в ДБР. Зокрема, під час обшуку у одному із складських приміщень у місті Мукачево слідчі ДБР виявили та вилучили ящики із сигаретами без марок акцизного податку.

27-29 червня слідчі ДБР спільно з співробітниками СБУ провели 11 обшуків зазначених автомобілів з причепами та напівпричепами. “Під час них вилучено найбільшу партію контрабандних цигарок за історію незалежної України. За попередніми підрахунками, вартість знайденого товару становить 70 млн грн. Крім цього, виявлено 13 вантажних автомобілів, які переміщали підакцизну продукцію”, – повідомили в ДБР.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...