facebook

Тріумф каратистів: українці виграли ще дві золоті медалі на Європейських іграх-2019

Аніта Серьогіна і Станіслав Горуна стали переможцями Європейських ігор у Мінську.

Українські каратисти вибороли дві золоті і одну срібну медаль в заключний день Європейських ігор-2019 в Мінську. Володарями золотих нагород стали Аніта Серьогіна і Станіслав Горуна. Серьогіна, яка виступає в категорії куміте у вазі до 61 кг, у фінальній сутичці з рахунком 3:1 перемогла словенку Цашу Рісті.

Горуна став найкращим у категорії куміте у вазі до 75 кг. У фіналі українець був сильнішим за Рафаеля Агаєва з Азербайджану (4:0). Срібну нагороду також у куміте виграла Анжеліка Терлюга (вагова категорія – 55 кг). У фіналі українка поступилася представниці Болгарії Івет Горановій (3:4). Таким чином, українські каратисти вибороли п’ять медалей на Європейських іграх. Днем раніше Валерій Чоботар та Галина Мельник стали володарями бронзових нагород