facebook

На Верховинщині з авто, що впало у річку, витягнули тіло жінки: чоловіка понесло течією

Як повідомляла Фіртка раніше, у Верховинському районі автомобіль з’їхав в русло річки Білий Черемош.

За попередньою інформацією, автомобіль, рухаючись по місцевій дорозі зі сторони села Гринява в село Яблуниця Верховинського району, з’їхав в русло річки Білий Черемош, про це повідомили рятувальники.

О 00:15 до місця події направлено відділення Державної пожежно-рятувальної частини №12 смт Верховина та мобільну оперативну групу Верховинського РВ Управління ДСНС в області у складі 5 осіб на одній одиниці техніки.

О 00:32 направлено рятувальників Верховинського пошуково-рятувального відділення у складі 7 чоловік на 1 одиниці техніки.

По прибуттю до місця події було встановлено, що автомобіль частково проглядається з води, потерпілих за зовнішніми ознаками не виявлено. Відстань від берега орієнтовно 12-15 м. Рівень води орієнтовно 2 м, поступово спадає.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

О 02:14 до місця події направлено водолазно-рятувальне відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області у складі 7 осіб на двох одиницях техніки.

Станом на 03:00 рятувальниками проводиться обстеження прибережної зони річки Білий Черемош. Працює слідчо-оперативна група поліції.

Станом на 13:42 автомобіль понесло вниз за течією річки. За попередньою інформацією, в автомобілі знаходиться тіло загиблої особи.

О 14:12 під автомобільним мостом в селі Черемошна вниз за течією понесло тіло чоловіка. Транспортний засіб візуально не спостерігається.

О 15:32 в селі Черемошна працівники Верховинського пошуково-рятувального відділення витягнули з річки Білий Черемош тіло жінки.

До проведення робіт залучено 14 осіб особового складу, три одиниці техніки, в тому числі один човен.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...