facebook

1 склянка такої води — і на наступний день вже будуть помітні зміни

Лікарі і дієтологи рекомендують починати ранок не з чашечки ароматної кави, а з вживання на голодний шлунок теплої води. Вже через 3 тижні щоденне вживання теплої води вранці натщесерце дасть результати: нормалізується робота кишечника, з’явиться легкість в тілі, шкіра придбає свіжий вигляд, почнуть “йти” зайві кілограми, підвищиться працездатність і покращиться настрій, пише infonic.ru.

Тепла вода для кишечника

Лише одна склянка теплої води, яку треба випити з ранку натщесерце, стимулює перистальтику кишечника, “запускає” його і готує до прийому їжі. Крім того, тепла вода, омиває стінки кишечника, очищає його від різних забруднень і токсинів.

Тепла вода від закрепів

Якщо ви страждаєте на часті закрепи, вирішити цю проблему допоможе тепла вода, вона розріджує калові маси і має стійкий проносний ефект. Завдяки теплій воді розчиняються затверділі жири, що скупчуються на стінках кишок, що й провокує розвиток гнильних процесів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тепла вода для схуднення

Доведено, що щоденне вживання 200 – 400 мл теплої води натщесерце збільшує температуру тіла та прискорює обмін речовин приблизно на 30% вже через 40 хвилин після прийому. В результаті організм починає спалювати більше калорій.

У боротьбі із зайвою вагою тепла вода також зменшує апетит, розріджує калові маси, нормалізує кислотно-лужний баланс, стимулює роботу кишечника, виводить шлаки з організму, запускає ліпідний обмін на стегнах, животі та сідницях.

Тепла вода від болю

Тепле пиття розслабляє м’язи, усуває болі спазматичного і менструального характеру, допомагає позбутися мігрені.

Тепла вода для шкіри

Регулярно випиваючи склянку теплої води вранці на голодний шлунок, можна позбутися від вугрової висипки, запалень і подразнень на шкірі. Вживання теплої води не тільки виведе токсини, а й зробить шкіру чистою, свіжою та еластичною, омолодить її та зменшить зморшки.

Тепла вода для сечостатевої системи

Тепле пиття сприяє посиленню сечовипускання, що актуально для тих, хто страждає від набряків. При цьому нирки зовсім не перевантажуються.

Тепла вода для нервової системи

Очищення і посилення циркуляції крові, а також руйнування шкідливих речовин і підшкірного жиру при вживанні теплої води натще сприятливо впливають на нервову систему, завдяки чому зникає дратівливість і емоційна лабільність. Крім того, тепле пиття нормалізує сон і надає відчуття бадьорості з ранку, але для досягнення подібного ефекту теплу воду рекомендується пити за годину до сну, але при цьому не менш ніж через 2 години після останнього прийому їжі.

Склянка теплої води перед сном знижує ризик розвитку інсульту, оскільки тепле пиття розріджує кров.

Як пити теплу воду?

Правило №1. Температура води

Найбільш оптимальний температурний режим для питної теплої води – 40 – 42С. Занадто гаряча вода обпікає і подразнює слизову шлунка.

Правило №2. Пийте очищену воду

Для оздоровлення організму пийте лише очищену некип’ячену воду. В процесі кип’ятіння вода втрачає велику частину корисних мікроорганізмів (тому таку воду ще називають “мертвою”).

Правило №3. Пийте теплу воду тільки натщесерце

При дотриманні даного правила ви заповните дефіцит втраченої за ніч рідини, а також створите сприятливі умови для максимально якісного засвоєння сніданку.

Правило №4. Дотримуйтесь питного режиму

Пити теплу воду рекомендується тричі на добу по одній склянці (при бажанні можна збільшити зазначений обсяг), при цьому найбільшу користь для організму приносить саме ранкове пиття.

Перший прийом: вранці натщесерце за півгодини до їди.

Другий прийом: перед обіднім прийомом їжі і через дві години після нього.

Третій прийом: за годину до відходу до сну.

Правило №5. Не запивайте їжу водою

Недотримання цього правила може призвести до порушення процесу перетравлення їжі, уповільненням засвоєння їжі шлунком, підвищеним газоутворенням, збільшенням розміру шлунка, що призводить до переїдання і набору зайвої ваги.

Дієтологи рекомендують вживати воду за 30 хвилин до прийому їжі або через годину після трапези.

Правило №6. Урізноманітніть питне меню

Якщо ви не можете змусити себе випити склянку звичайної теплої води зранку або в будь-який інший час, можете надати їй більш насичений смак за допомогою лимона, імбиру або меду.

Не варто залишати стакан води біля ліжка з вечора. Така вода на смак здасться вам вранці не цілком звичайною. Справа в тому, що під час сну ми видихаємо більше вуглекислого газу. Адже сон – це час для відновлення і природного очищення організму. Разом з повітрям ми видихаємо і токсичні речовини. А тепер уявіть, що весь цей час поруч стоїть стакан води. Тому наливайте собі свіжу воду на кухні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...