На Прикарпатті невідомі викинули ікони на звалище
На Прикарпатті невідомі викинули велику кількість ікон разом зі сміттям. Про це розповів користувач мережі з цікавим нікнеймом Яга Баба на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Повідомляється, що в селі Добровляни Калушського району Івано-Франківської області, хтось викинув велику кількість ікон на звалище.
У публікації користувач з ім’ям казкового персонажа додав кілька фотографій, на яких можна побачити безліч ікон, які складені під деревом біля Реті.
“сьогодні був на річці с. Добровляни!!!”- написав Яга Баба.
Користувачі Мережі не могли пройти повз таку публікацію і висловили свою думку в коментарях. Практично всі вони засудили вчинок людини який викинув ікони і додали, що це великий гріх.
“Господи,це просто жах,ми самі на себе насилаємо кару Божу”, “ЛЮДИ!!! СПАМ’ЯТАЙТЕСЯ!!!”, “А потім плачуть, чого зі мною таке??! Думай що робиш!!!”, “ЦЕ ПРОСТО УЖАС”, “Це сучасний менталітет наших земляків а буде ще…”, “Великий гріх…Боже..спамятай” — написали користувачі в коментарях.
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…
Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀 Чому тобі у жодному разі…
Війна триває. Україна потребує твого плеча Війна не закінчилась. Поки одні втомились — інші стоять…
Контракт із ЗСУ: шлях молодого патріота 🇺🇦 Молодь 18-24 років все частіше обирає службу за…