facebook

“Сьогодні день, коли Росію можуть помножити на нуль”, – Клімкін про перемовини Байдена з очільником Китаю

За словами політика, Китай не хоче, щоб виграла Росія, але й боїться спільної із Заходом перемоги України.

У п’ятницю, 18 березня, президент США Джо Байден поговорить з лідером Китаю Сі Цзиньпіном.

Про це заявив ексочільник МЗС Павло Клімкін.

“Китайцям російська війна проти нас вже поперек горла. Зростання цін на нафту та продовольство їм геть зовсім не подобається, вони від них залежні. Вони вражені невдачами російської армії, адже багато років китайські офіцери навчалися в російських військових академіях”, – зазначив він.

За словами Клімкіна, в Байдена непроста задача: Китай не хоче, щоб виграла Росія, але й боїться спільної із Заходом перемоги України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Якраз час домовитися про майбутнє партнерство між США та Китаєм. Без Росії, адже відносини з воєнними злочинцями нікому не потрібні. Сьогодні день, коли Росію можуть помножити на нуль. Це буде не одразу, але буде. А відомі жарти про юані замість рублів вже не будуть анекдотами. Сміється той, хто сміється останнім. І це будемо ми!”, – резюмував він.

Нагадаємо, за інформацією Financial Times, Росія звернулася до Китаю по військову допомогу, бо в неї закінчується озброєння.

Пентагон вже пригрозив Китаю, якщо він вдасться до допомоги Російській Федерації під час війни проти України. За словами представника відомства, Китай, по суті, мовчазно схвалює те, що робить Росія, відмовляючись приєднатися до санкцій.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...