facebook

“Це не я”: Путін може використати ядерну зброю з території Білорусі

Радник ОП Олексій Арестович не виключає, що Путін може завдати ядерного удару зі сторони Білорусі.

Не виключено, що російський диктотор Володимир Путін може застосувати ядерну зброю з території Білорусі, щоб потім всю відповідальність за злочин перекласти на самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

“Режим Лукашенка у Білорусі не розуміє, що славетну ядерну зброю, якщо до неї дійде, Путін може спробувати використати з його території. Типу, “це не Росія, це не я”. А Лукашенко скаже: “це теж не я. Ви розбирайтесь хто, а ми тут ні до чого”, — сказав він.

Арестович вважає, що якщо Путін все ж наважиться на такий крок, “відповідь буде по Білорусі” і не лише від української сторони.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“І ніякі слова “ми тут ні до чого” не допоможуть. От і подумайте, чи потрібні вам війська Путіна, що з ними робити і може краще їх взагалі не пускати”, — звернувся радник ОП до режиму Лукашенка. “Якщо буде застосована тактична ядерна зброя, то включається невблагання логіка війни. Я прямо кажу, не відкривати цей ящик пандори”.

Після цього, каже Арестович, Лукашенко не матиме змоги відіграти все назад і буде приречений.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...