facebook

“Плакало навіть небо”: мешканці попрощалися одразу із двома загиблими військовими (ФОТО)

Жителі Шумської громади зі сльозами на очах зустріли полеглих Героїв – Вадима Липового та Дмитра Чечика. Про це повідомляє Шумська громада.

Вадим Липовий народився 1976 року у с. Мирове. Проживав із сім’єю у Шумську, виховував сина. Старший сержант ніс службу у механізованому батальйоні. 18 березня свій останній бій захисник прийняв поблизу с. Оріхово-Василівка Донецької області. Отримав поранення під час ворожого обстрілу з танків, внаслідок дії вибухової хвилі та ураження осколками.

Дмитро Чечик народився 1994 року у с. Ходаки. Здобував військову освіту у Харкові та Кам’янець-Подільському. З 2018 року призваний на службу у ЗСУ. Майор, заступник командира танкового батальйону загинув 24 березня під час виконання бойового завдання поблизу с. Першотравневе Харківської області.

На площі Героїв Майдану у Шумську священники відслужили панахиду за загиблими Героями. Присутні зі сльозами на очах поклали квіти на труни. Міський голова Вадим Боярський висловив співчуття рідним та близьким з приводу надзвичайно важкої втрати.

Поховали полеглих Героїв сьогодні, у неділю, 26 березня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Спільну заупокійну панахиду відслужили священники ПЦУ у Спасо-Преображенському храмі в м. Шумськ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...