facebook

До Калуша привезли Чудотворну Ікону Матері Божої Зарваницької

Вчора надвечір на подвір’ї храму святого Архистратига Михаїла, якому сповнюється 110 років, калуська громада урочисто зустрічала Чудотворну ікону Матері Божої Зарваницької.

Відразу після внесення до храму розпочалися чування: відправлено молебень до Богородиці, відслужено божественну літургію. Далі відбувалась молитва на оздоровлення, помазання освяченим єлеєм, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

«Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла, чи у горі, чи в недолі, Мати земного життя», – співають віряни у пісні до Матері Божої.

Чудотворна ікона, привезена до Калуша – копія.

Оригінал святині перебуває у Зарваниці. Перед цією копією молились двоє святійших отців: Іван Павло II і Папа Франциск. Саме чинний понтифік 2017 року у Ватикані під час меси благословив корони, що були почеплені на привезену із Зарваниці копію ікони, чим засвідчив її силу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ця ікона мандрує по різних парохіях, перед нею моляться мільйони людей, і, кажуть, не раз траплялися чудесні зцілення.

Помолитися про фізичне і духовне зцілення, за опіку над Захисниками України, попросити миру і Божої благодаті мешканці Калуської громади зможуть перед Чудотворною іконою Матері Божої Зарваницької упродовж тижня.

Образ перебуватиме у храмі святого Архистратига Михаїла (майдан Шептицького, 9) по 12 листопада.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...