Categories: Історії

Останки людей, убитих на початку ХХ століття, знайшли на Житомирщині(фото).

Тіла 29 людей,жорстоко вбитих у 1919-1920 роках,ексгумували у Житомирській області-це переважно маленькі діти і жінки.

Історико-патріотичне об’єднання  Пошук провело пошукові роботи на місці масового вбивства цивільних осіб на початку ХХ століття. У результаті роботи були ексгумовані останки 29 осіб. Про це повідомляється на сторінці спільноти у Facebook у вівторок, 23 липня.
“З 19.07 по 21.07 ІПО Пошук проводило пошукові роботи на місці масового вбивства цивільних осіб у період становлення радянської влади, приблизно 1919-1921 рр. Всього було ексгумовано останки 29 осіб. Більшість із них – це маленькі діти і жінки. Загальна кількість знайдених тіл людей за весь час становить 173”, – йдеться в повідомленні.
В об’єднанні запевнили, що роботи в цьому місці будуть продовжені, “оскільки це ще не остаточна цифра”.


Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago