facebook

“Ви – зрадник!”: Мосейчук рознесла його на всю країну. Слів не добирала. “Вам важливіше брехати і випускати жовч”

Телеведуча “1+1” Наталія Мосейчук вирішила дати відповідь Тарасу Чорноволу на чергові образливі слова у її бік. Ведуча “Право на владу” також пояснила, чим могла викликати таке ставлення у Чорновола.

Відповідний пост Мосейчук опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

“Тарасу Чорноволу — зраднику. Багаторічний виконавець команди “фас” та “їсти” вирішив вкотре висловитися і усю силу свого показного гніву спустити на “істоту Мосійчук”… ну, що ж… Ваші багаторічні образи на мою адресу дають мені моральне право відповісти. Хоча усвідомлюю, що доторкнувшись до вас мені прийдеться додатково помити руки.”, – написала Мосейчук.

Мосейчук також пояснила, чим могла “зачепити” Тараса Чорновола. Ведуча “Право на владу” зазначила, що в останній програмі вона вказала на очевидне, зокрема, на те, що за 6 років окупації українці Донбасу ще більше втратили свою ідентичність.

“Чим же я зачепила зрадника Чорновола і цю секту? – висловом “народ Донбасу” в останній програмі Право на владу. Я, бачите, порушила темник попереднього режиму. Я, бачите, посміла вказати на очевидне: на те, що за 6 років окупації українці Донбасу ще більше втратили свою ідентичність. Втратили! Виросло нове покоління мешканців Донецька, Луганська, Макіївки. Тим, кому було 10 – стало 16. І вони не люблять Україну так, як люблю її я. Під впливом російської пропаганди вони виросли просто жителями Донбасу, або “народом Донбасу”, як вони себе називають. Я мусила на це заплющити очі?! Не акцентувати на цьому? Вдати, що цього не існує?! Що “війна закінчиться за 10 днів”? Закатувати очі і ритуально повторювати “Донбас — це Україна”?! Вам не відомо хіба, що останній вислів відповідає дійсності лише на мапі?! Відомо. Але ж ви — секта. Секта, що рядиться у патріотичні шати, а насправді переслідує одну мету – дорватися до влади і “царствовать” і називатися “ілітою”. Секта, що знаходила безліч причин і не рятувала справжніх патріотів Донбасу.”, – написала Мосейчук.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, Наталія Мосечук згадала, як свого часу робила передачу із вдовою В’ячеслава Максимовича Чорновола — Атеною Василівною Пашко. Саме тоді вона запитала про те, як Тарас Чорновіл ставиться до пам’яті батька і отримала наступну відповідь:

“Після Помаранчевої революції я робила передачу із вдовою В’ячеслава Максимовича Чорновола — Атеною Василівною Пашко. Говорили дуже довірливо і просто. Я спитала про те, як ви ставитеся до пам’яті батька. Атена Василівна сказала одну фразу “і Андрій, і Тарас зрадили свого батька”. Я не взяла тоді це одкровення у телепрограму. А варто було б. Бо ці слова — ваш вирок. Заради грошей ви зрадили свого батька, ви зрадили все і всіх і ще зрадите. Ви — зрадник.”, – йдеться у повідомленні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...